KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16635353
nr 1663 5353
Eric Lundberg
(1918-1992), Sverige
Oljemålning, Kustparti. Signerad. Olja på duk, 32x75 cm, yttermått inklusive ram: 43x86 cm
Kondition: slitage, skador
måndag 2 december 2024
kl 20:48:38
Eric Lundberg
Läs mer om Eric Lundberg